Objednávky, reklamácie, stav objednávok: 
+421 948 735 472 (po–pia 7:30–15:30)
Prostredníctvom bylín a odbornosti vás prevedieme cestou k uzdraveniu | Serafin byliny
Poradenstvo

Prostredníctvom bylín a odbornosti vás prevedieme cestou k uzdraveniu

Využite naše osobné poradne v poradenských miestach v Slovenskej republike

Vyberte poradcu
Jana Hluchá
Rastliny a byliny sú viac ako sa zdá. Sú tu s nami od pradávna. Hovoria k nám, pomáhajú nám a vedia nás liečiť. Je iba na nás samotných, či ich vypočujeme.

Účelom poradenstva je nájsť príčinu zdravotných problémov

Sme vašimi sprievodcami v prírodnej liečbe. Vaše telo nám prezradí, aké byliny, rastliny či huby vám pomôžu na ceste uzdravenia tela i mysle.

Obráťte sa s dôverou na nás…

Ruka v ruke s odbornosťou a pochopením ukazujeme cestu najstaršieho lekára na svete, a to prírody. Na základe osobného rozhovoru a merania či fotografie očí odporúčame ucelenú bylinnú kúru vrátane úpravy životného štýlu.
Naše poradkyne absolvovali celý rad kurzov zameraných na fytoterapiu a zdravý životný štýl. Absolvovali niekoľko týždňov učenia sa s našou hlavnou odborníčkou pani Anetou Benediktovou. Vo svojom vzdelávaní stále pokračujú…
Cena odborného poradenstva: 30 €
Pri rezervácii termínu hradíte zálohu: 10 €
Včely | Serafin byliny
Čo to je Irisdiagnostika
Irisdiagnostika je diagnostika celkového zdravotného stavu človeka z bielka, dúhovky a zreničky, na základe iridologických znakov - ako sú farby, pigmenty, lagúny, bodky, cievy, či oploštenia. Irisdiagnostika je úplne exaktná metóda, ktorá je v zahraničí bežne používaná holistickými lekármi a ako odbor sa študuje na inštitútoch, ktoré vychovávajú holistických lekárov.
Viac o irisdiagnostike
Iridológia
Správne nastavená liečba a odborné poradenstvo sú jednou z priorít našej spoločnosti. Najmä preto, aby to, čo vyrábame a prinášame k vám, čo najúčinnejšie pôsobilo a prinášalo čo najvyšší osoh. Aj preto dbáme na odbornosť našich zamestnancov a na odborné informácie, ktoré sú vám poskytované.
Viac sa dočítate tu

Ako sa objednať?

Po kliknutí na tlačítko “Rezervovať si termín” budete presmerovaní do nášho rezervačného systému.
Rezervovať si termín
Pre koho je poradňa určená?
Odborné poradenstvo je určené pre všetkých, ktorí chcú svoje zdravotné ťažkosti riešiť prírodnou cestou. Nejde o to, hneď vysadiť všetky lieky, ale o to, nájsť pravú príčinu zdravotných ťažkostí a krok po kroku pomocou prírodných prostriedkov a úpravy životného štýlu problémy riešiť. Do poradne môžu prísť ľudia všetkých vekových kategórií - pri deťoch do šiestich rokov odporúčame pred objednaním konzultáciu priamo s poradkyňou.
Čo vás v poradni čaká?
Na úvod poradkyňa s vami urobí vstupný rozhovor, pri ktorom spoločne odhalíte základné obtiaže, ktoré vy pociťujete a ktoré sú pre vás prioritné. Následne prebieha diagnostika formou Irisdiagnostiky, pri ktorej si poradkyňa odfotí vaše oči a prevedie diagnostiku z nich. V závere nastaví liečbu, ktorá je vždy uceleným súborom bylín, vitamínov a minerálov v koncepte, ktorý spoločne účinne, rýchlo a efektívne funguje. Súčasťou liečby je aj úprava životosprávy. Po určenej dobe má klient možnosť prísť na kontrolnú diagnostiku a konzultáciu.
Čo si so sebou zobrať?
Na stanovený termíny poradenstva sa dostavte vždy aspoň desať minút pred začiatkom. V prípade, ak nosíte kontaktné šošovky, prineste si potrebné vybavenie (dezinfekcia, krabička, roztok) na uskladnenie šošoviek počas fotenia očí. Ak užívate nejaké lieky, zoberte si so sebou ich zoznam, prípadne príbalové letáky. Pokiaľ máte k dispozícií nejaké lekárske vyšetrenia, laboratóre testy, taktiež si ich prineste.