Objednávky, reklamácie, stav objednávok: 
+421 948 735 472 (po–pia 7:30–15:30)
Unikátny prípravok

Unikátny prípravok

01. január 2022

Prevencia. Toto slovo začína znieť naprieč vekovými skupinami, bez rozdielu, či sa jedná o mužov, ženy či deti. Posledné mesiace nás všetkých veľmi preverili. Ukázali nám najmä to, či sme sa v predchádzajúcich rokoch o seba, o svoje telo dostatočne starali, či náš imunitný systém a všetko, čo s ním súvisí, pracujú dobre.

Vyvinula som receptúru na jedinečný prípravok na prevenciu, ale aj ako doplnok nastavenej prírodnej liečby. Prírodné kapsuly Multiserafín svitamínom D

Hovoríte si, že na trhu je mnoho multivitamínov? Áno, ale nie tak unikátny ako je tento!

Multiserafín je totiž z veľkej časti zostavený z extraktov z plodov rastlín. Tieto extrakty obsahujú veľké množstvo prírodných bioaktívnych látok. Bioaktívne látky sú prirodzene prítomné v plodoch a v rastlinách a sú v nich viazané na ďalšie aktívne látky. Dobre účinkujú iba spoločne, teda len ako daný plod či rastlina. Akákoľvek ich separácia či technologická úprava najmä rafinácie veľmi znižuje účinky.

Bioaktívne látky sú najkvalitnejším zdrojom prírodných vitamínov a minerálov. Majú výrazné protizápalové účinky a celkovo aktivujú všetky prirodzené funkcie v celom organizme. Pôsobí nielen na imunitný systém, ale aj na základné metabolické orgány ako je pečeň, pankreas, obličky a črevá. Bioaktívne látky prirodzeným spôsobom harmonizujú všetky žľazy s vnútornou sekréciou a tiež celý kardiovaskulárny systém.

Všetky ingrediencie v prípravku Multiserafin pôsobia synergicky. To znamená, že vzájomne posilňujú svoj účinok, vstrebatelnosť a využiteľnosť.

Unikátna zložka prípravku – Butyrát

Práve pre vyššiu vstrebatelnosť bioaktívnych látok obsahuje prípravok Multiserafín jedinečnú prísadu, a tou je Butyrát.

Butyrát je soľ kyseliny maslovej, ktorá by mala byť v našich črevách obsiahnutá prirodzene vďaka prospešným črevným baktériám. Tých je však u väčšiny populácie nedostatok, a tak vo dobrej butyráte dodávať inou cestou.

Butyrát podporuje tesné spojenie črevného epitelu, a tým pomáha zaisťovať bariérovú funkciu čreva v obrane pred patogénmi a taktiež napomáha pri jeho vstrebávacích funkciách. Butyrát eliminuje tzv. syndróm zvýšenej priepustnosti čriev, za ktorým stojí rad ochorení ako sú:

 Chronické zápaly močového mechúra

Alergia

Chronické ženské zápaly

– Zápaly prostaty

 – Poruchy imunity

Multiserafín obsahuje celé spektrum vitamínov a minerálov a tiež chýbajúce vitamín D.

Prírodné kapsuly Multiserafín sú vhodné pre každého, a to ako prevencia, ale aj ako doplnok k už nastavenej liečbe s bylinami či ďalšími prírodnými prípravkami. Už nemusíte užívať ďalšie doplňujúce vitamíny a minerály!

Prírodné kapsuly Multiserafin presne zapadajú do celého konceptu SERAFIN. Môžu sa kombinovať so všetkými výrobkami, ktoré pod touto značkou nájdete.

Prírodné kapsuly Multiserafín môžu užívať deti už od 3 rokov.

Aké sú indikácie prírodných kapsúl Multiserafín?

– Podpora prirodzenej imunity

 – Chronické zápaly

 – Anémia

 – Alergia

 – Podpora pečene a obličiek

 – Únava

 – Stres

 – Chronické zápaly čriev

 – Akné a zápalové kožné problémy

 – Diabetes

 – Problémy s kĺbami

 – Neplodnosť

 – Kandidózy

 – Prekyslenie

 – Bolesť hlavy

 – Problémy so štítnou žľazou

 – Problémy s vlasmi a nechtami

 Prírodné kapsuly Multiserafin by rozhodne nemali chýbať v žiadnej domácnosti, kde ľuďom záleží na zdraví ich a všetkých blízkych

Zdieľať
Aneta Benediktová | Serafin byliny

Aneta Benediktová

Poradca
Zakladateľka a odborná poradkyňa spoločnosti Serafin v Českej republike. Viac na www.anetabenediktova.cz

Objaviť ďalšie témy

Potrebujete poradiť?