Objednávky, reklamácie, stav objednávok: 
+421 948 735 472 (po–pia 7:30–15:30)
Počet neplodných mužov narastá. Vieme prečo a čo s tým.

Počet neplodných mužov narastá. Vieme prečo a čo s tým.

09. január 2023

Podľa posledných prieskumov  sa na neplodnosti párov  viac ako 50 % podieľa jeho mužská polovička. Aj keď je muž považovaný za silnejšiu časť ľudstva, nedá sa to isté povedať o jeho pohlavných bunkách, o spermiách.

Spermie sú veľmi citlivé na rôzne infekty, chemikálie, ale i na stres. Veľkým „zabijakom“ spermií sú zápalové ochorenia  urogenitálneho systému. Podľa mojich osobných skúseností (názor p.Benediktovej)  trpí veľké percento mladých mužov  chronickým zápalom prostaty.

Tento chronický zápal vzniká často vplyvom rôznych vírov a baktérií, ktoré sa do urogenitálneho systému dostávajú pri pohlavnom styku alebo napríklad v bazéne či zlou hygienou.

Takýto typ zápalu je o to nebezpečnejší, pretože svojim nositeľom nerobí veľké problémy.. Občas len pobolievajú semenníky alebo podbruško, a to po chvíľke prechádza. Tám pádom nemajú potrebu ísť k lekárovi. A preto nedochádza k žiadnej liečbe a riešeniu tohto problému. 

Pri problémoch s otehotnením

Pokiaľ máte problémy s otehotnením, vždy poradím v prvom rade urobiť  spermiogram u muža. V prípade, že sa zistí zlá kvalita spermií a ich malé množstvo, skúste v prvom rade prírodnú liečbu, ktorá v tomto prípade pôsobí veľmi dobre.   

Všetkým mužom, bez ohľadu na to, či majú zápal urogenitálneho systému alebo nie, poradím   nasadiť bylinný čaj na obličky  a k tomu užívať tinktúru z pupeňov kapucínky, ktorá ma protizápalový účinok. Tuto kúru užívajte 3 týždne a následne  navrhujem  užívať  bylinu, ktorá preukázateľným spôsobom zlepšuje  kvalitu spermií a tiež ich množstvo a tým je kotvičník zemný.

Účinky kotvičníku zemného

  • stimuluje tvorbu testosterónov u mužov
  • chráni funkciu obličiek a celého močového ústrojenstva
  • zlepšuje funkciu kardiovaskulárneho systému
  • pôsobí proti zápalom, ale i proti zväčšovaniu prostaty
  • je vhodný pre mužov i ženy na podporu pohlavnej túžby 

 

Kotvičník zemný pochádza  z oblasti Ázie a Austrálie. Veľmi dobre sa ho darí pestovať aj  našich podmienkach.

Odporúčam užívať tinktúru z mladých výhonkov kotvičníka zemného  alebo anjelskú kúru Počatie muži, kotvičník je pestovaný v ČR, pretože vykazuje najsilnejšie liečebné účinky. Ku zlepšeniu kvality spermií je nutné kotvičník zemný užívať minimálne 3 mesiace.

Súčasná zvyšujúca sa neplodnosť v sebe skrýva sklamanie nejedného páru, preto je určite vhodné zamyslieť sa nad tým, čo  proti tomu môžeme urobiť už teraz.  Skôr, než bude neskoro.

 

Špeciálna bylinná kúra na neplodnosť, prostatu, hormóny, libido, činnosť obličiek.
Počatie (muži) - anjelská kúra
19,94€
Zdieľať
Aneta Benediktová | Serafin byliny

Aneta Benediktová

Poradca
Zakladateľka a odborná poradkyňa spoločnosti Serafin v Českej republike. Viac na www.anetabenediktova.cz

Objaviť ďalšie témy

Potrebujete poradiť?