Objednávky, reklamácie, stav objednávok: 
+421 948 735 472 (po–pia 7:30–15:30)
Detský sirup - najčastejšie otázky a skúsenosti

Detský sirup - najčastejšie otázky a skúsenosti

24. január 2021

Ako lavína sa spustili objednávky na našom e-shope po prvej reklame, ktorá oznámila, že sme vyvinuli nový produkt špecializovaný na detské boliestky - Serafínkov detský sirup.

Z tohto produktu sa postupom času stal najpredávanejší výrobok, a tiež prípravok s najväčším množstvom otázok a recenzií. Tu sú najčastejšie z nich.

Čo ste nám písali na náš facebook alebo email?

…odporúčam. Syn stále trpí na bronchitídy, nádchy, kašeľ a berie sirup pravidelne 14 dní a nádcha, kašeľ je preč... Za nás je to úžasný sirup... 

…za nás super berieme týždeň a prechladnutie je preč. Určite prídeme pre ďalšie… 

…dnes som kúpila synovi. A aké bolo doma prekvapenie a nadšenie z „tetovačky“… 

…dnes nám prišiel. Zatiaľ môžem hodnotiť jedine chuť a tá je výborná. Deti sú nadšené…. …dcéra (14mesiacov) sirupy neznáša, zrejme následky z predchádzajúcich prechladnutí. Serafínkov sirup ju chutí, dostáva 2x denne a nábeh na prechladnutie je preč…  

...nemôžem si ho vynachvaliť. Je to ten najlepší sirup aký sme kedy mohli mať.. Úplné ho milujem pre svoje deti!!!! Ďakujem, že ste ho vyrobili... Ste najlepší!!!... 

...už som bola zúfalá, keď dcéra stále kašľala a mala nádchu. Je jej dva a pol roka, premýšľala som, čo už jej dať, aby to jej prechladnutie prestalo. Potom na mňa na fb vyskočil sirup Serafin, tak som si povedala, že to skúsim, určite lepšie ako stále pchať dieťa nejakými jedmi v podobe Sinecod atď. a moja skúsenosť, po týždni užívania... malá bola bez kašľa a nádchy. Užívala sirup jednu menšiu polievkovú lyžicu denne a celú zimu až do jari nebola chorá... 

...skúsenosti len tie najlepšie. Chválim zloženie a fakt, že naozaj funguje... ...po porade s pani Benediktovou som k Serafínkovmu sirupu pridala koncentrát Priedušky a pľúca a po troch rokoch neustálych kašľov sme sa konečne vyspali. Mojou dcérou prešiel kašeľ aj nádcha a dokonca sme zrušili plánované vybratie mandlí. Ďakujeme.... 

Najčastejšie otázky

Záujem o Serafínkov detský sirup vyvolal aj mnoho otázok. Tu sú tie najčastejšie. Možno pomôžu aj vám s výberom:

Na podporu imunity stačí užívať nižšiu dávku? 

U dieťaťa do 3 rokov 1x denne? Spočiatku, zhruba 10 dní odporúčame 2x denne, potom znížiť dávku na 1x denne. 

Ako dlho sa môže užívať ako prevencia? A môže sa sirup užívať iba ako prevencia? 

Áno, sirup je skvelý pomocník v preventívnej liečbe. V prípade prevencie užívajte nižšiu odporúčanú dávku. Užívanie je dlhodobé, aj pol roka, s tým, že po jednom mesiaci odporúčame týždeň pauzu a potom pokračovať v tomto cykle. 

Ako dlho máme užívať sirup?

 Všeobecne odporúčame užívať 1 mesiac, 1 týždeň pauza a znova. V prípade naozaj veľkých chronických ťažkostí užívajte v zimnom a jesennom období 2 mesiace v kuse a až potom pokračovať v cykle po len mesiaci.  

Môže sa sirup kombinovať s antibiotikami? 

Kombináciu s antibiotikami neodporúčame, ale môžete ho nasadiť ihneď po antibiotickej liečbe. 

Je sirup dostať v lekárňach? 

Bohužiaľ nie je. Naša obchodná politika uprednostňuje predaj v predajniach bylín a zdravej výživy. Predaj v lekárňach by cenu produktu mnohonásobne zvýšil. 

Môžem sirup kombinovať s vitamínom C a ďalšími prípravkami na podporu imunity?

 Serafínkov detský sirup je sám o sebe veľmi účinný. Kombinácia s chemickým vitamínom C znižuje jeho účinky. Sirup obsahuje prírodný vitamín C vo forme ovocia Camu camu. Ostatné doplnky stravy na podporu imunity sú podľa našich skúseností zbytočné. 

Kde ho môžem kúpiť, ak nechcem objednávať cez e-shop? 

Sirup môžete kúpiť u našich partnerských predajní. Predajne však nie sú naše, sú to odberatelia, takže je iba na nich, či si tovar od nás objednajú. 

Na ako dlho vydrží jedno balenie

? Pri dávkovaní 3x denne kávová lyžička, tak je v príbalovom letáku, tak jedno balenie vydrží cca na 14 dní. Je možné k sirupu dávať bylinné čaje? Pokiaľ užívate sirup preventívne, tak to nie je nutné. Ak je zaradený do liečby napr. akútneho prechladnutia, tak ho môžete kombinovať so zodpovedajúcimi bylinnými čajmi .

Aká je cena sirupu?

Cena je 15,59 eur. 

Môžete mi povedať skúsenosť oproti imunoglukánom? 

Imunoglukán je názov sirupu, ktorý sa dá kúpiť v lekárni. Obsahuje izolovaný imunoglukán z hlivy ustricovej a vitamín C v chemickej forme. Podľa výskumov laboratórií potravinárskej fakulty v Prahe robený pre našu spoločnosť chemický vitamín C veľmi znižuje účinky betaglukánov. V Serafínkovom sirupe sú obsiahnuté extrakty z celej huby, kde sú nielen betaglukány, ale aj iné prírodné látky, ktoré napomáhajú vstrebávaniu betaglukánov. Serafínkov sirup obsahuje Reishi a Agaricus. V Serafínkovom sirupe je prírodný vitamín C z ovocia Camu Camu a ďalšie byliny so svojimi skvelými účinkami ako je napríklad Echinacea. Serafínkov sirup má komplexné účinky na imunitu, pľúca, priedušky, črevá. Je prírodný a funguje. 

Je obsiahnutý xylitol bezpečný, nepoškodzuje črevá?

Xylitol je prírodný cukor, označuje sa aj ako brezový cukor a je prirodzene prítomný v ovocí a zelenine. Jeho výhodou je nízka kalorická hodnota a aj to, že neškodí zubom. Iba vo VYSOKÝCH DÁVKACH MÔŽE MAŤ PREHÁŇACÍ ÚČINOK. Rovnako ako keď zjete veľa sliviek, ktoré ho tiež obsahujú. Črevá rozhodne nepoškodzuje. Je to prírodný cukor. 

Veríme, že vám odpovede na najčastejšie otázky pomohli a prajeme veľa zdravia vám a hlavne vašim deťom.

Zdieľať
Aneta Benediktová | Serafin byliny

Aneta Benediktová

Poradca
Zakladateľka a odborná poradkyňa spoločnosti Serafin v Českej republike. Viac na www.anetabenediktova.cz

Objaviť ďalšie témy

Potrebujete poradiť?