Objednávky, reklamácie, stav objednávok: 
+421 948 735 472 (po–pia 7:30–15:30)
Detská imunita nové čajíky

Detská imunita nové čajíky

15. január 2022

Detská imunita a detské telíčko je veľmi krehké a ľahko zraniteľné. Preto aj prístup k nim je potrebný krehký, jemný a láskavý. Keďže detičky a ich boliestky nám nikdy neboli ľahostajné, neustále sa snažíme vyvíjať a vymýšľať, ako práve našim najmenším pomôcť.

Na začiatku bol koncentrát Imunita deti, ktorý napĺňal požiadavky rodičov na posilnenie imunitného systému, či činnosti tráviaceho traktu. No tento koncentrát je určený pre deti od 3 rokov a tak tu stále ostávala otázka, čo pre naše menšie detičky.

A tak na seba nenechal dlho čakať Serafinkov detský sirup. Tento unikátny produkt je určený už pre deti od 1. roka. Svojim zložením sa zameriava predovšetkým na aktivovanie a posilnenie prirodzených činností organizmu a tým aj prirodzenej imunity.  Obsiahnuté medicinálne huby, ktoré sú doplnené prírodným vitamínom C a účinnými látkami bylín priaznivo vplývajú na funkcie tráviaceho traktu, dýchacej sústavy, čistiacich orgánov a vylučovania. Vhodné je ho aplikovať najmä prípade, ak vaše detičky trpia opakovanými chorobami ako sú nádcha, vytekajúce či stekajúce hlieny, kašeľ, zápal hrdla, zápaly a teploty, ale aj ekzémy, kožné ochorenia a tráviace ťažkosti Nielen v akútnom prípade siahnite po Serafinkovom sirupe, ale aj v prípade prevencie. A to najmä pred nástupom do jasiel, škôlky, školy alebo iného kolektívu. Pred obdobím zvýšeného výskytu vírusových či bakteriálnych ochorení. V zimnom alebo v prechodovom ročnom období.

No ani tu sme úplne nedosiahli to, aby sme pokryli potreby úplne najmenších ratolestí. A tak náš vývoj ide ďalej. Na krídlach anjela Serafinčeka prilietajú k nám novinky, ktoré sú určené pre našich najmenších - a to doslovne. Prinášame vám radu detských čajov, ktoré nielen chutia, ale aj pomôžu detičkám s ich konkrétnymi zdravotnými problémami a nádherne voňajúČaje sú v porciovanej forme, čo zaručuje bezpečné dávkovanie. Sú zostavené tak, aby boli kombinovateľné aj so Serafinkovým detským sirupom.  A najmä - sú naozaj pre tých najmenších a to pre deti od 3 mesiacov.

S nesmiernou radosťou vám ich postupne predstavíme:

  1. Serafínkov čajik  

Čajík s lahodnou chuťou a jemnou vôňou je vhodný na celodenné popíjanie. Je ideálny na dopĺňanie pitného režimu, ktorý zároveň priaznivo pôsobí na trávenie, uvoľnenie a správne biorytmy vášho dieťatka. 

Pripraviť ho môžete ako teplý čaj alebo ako lahodný studený nápoj. Svojou vôňou a chuťou si získa srdiečka aj brušká vášho dieťatka.

  1. Strážniček 

Ako už názov napovedá, ide o čaj, ktorý svojim anjelským zložením stráži imunitu vášho dieťatka. Svojim zložením chráni dýchaciu a tráviacu sústavu, imunitný systém a celkovú odolnosť organizmu pred vniknutím nezvaných hostí.  Môže sa podávať preventívne, v akútnych prípadoch ale aj pri medikamentóznej liečbe ako doplnková kúra. V akútnych prípadoch je vhodné ho doplniť vyššie spomínaným Serafínkovým detských sirupom. Pri väčších detičkách môžete siahnúť po Skorocelovom sirupe.

  1. Do perín 

Tak ako správna výživa, starostlivosť, podnety, je pre detičky dôležitý predovšetkých kvalitný spánok. Spánok je veľmi dôležitý pre správny rozvoj dieťatka, vývoj mozgových činností - poznávanie, pamäť, orientácia, vývoj reči a psychickej stability.  Detičky a ich spánok ovplyvňuje veľké množstvo faktorov - prostredie, v ktorom sa nachádzajú, podnety, ktoré k dieťatku počas dňa prichádzajú a fyzický stav a zmeny v telíčku. Preto je dôležité spánku venovať pozornosť a čas. Na kvalitu spánku má vplyv napríklad aj rituál, pri ktorom môžete siahnúť po tomto skvelom čajíku. Bylinky obsiahnuté v čaji podporujú prirodzené zaspávanie, relaxáciu a uvoľnenie.

  1. Bruško

Neraz sa stáva, že bruško a jeho boliestky dokážu dieťatko úplne rozladiť. V dôsledku toho si nemôže vychutnávať bežné každodenné objavovanie a často sa kvôli brušku naruší aj prirodzený spánkový režim, počas ktorého dieťatko oddychuje a naberá sily a energiu do ďalšieho dňa.  Bruško už potrápilo nielen nejedno dieťatko, ale aj jeho rodičov. My rodičia vieme, aké je pre nás náročné, keď svojmu dieťatku s týmto problémom nedokážeme pomôcť. Skôr ako pomáhať, keď je už problém na svete, je vhodné zvoliť cestu prevencie. Práve čajík s príslušným názvom Bruško dokáže v tomto prípade výborne pôsobiť. Podieľa sa na prirodzenom trávení, podporuje činnosť pečene a ostatných orgánov tráviacej sústavy. Je vhodný aj pri plynatosti, nafúknutom a boľavom brušku, ako aj pri zmene konzistencie stolice. Doprajte svojmu dieťatku užívať objavovanie nových podnetom naplno.

  1. Hapčí

“Na zdriavie” Hapčí “Na zdravie” Hapčí “Na zdravie” - keď toto zažijeme už niekoľkýkrát, cítime, že sa niečo blíži a náš drobec s niečím zápasí. A zrazu počujeme, ako ťažko dýcha a v prípade, že už vydáva nejaké hlásky, ktoré však zrazu nepočuť, vieme, že treba rýchlo zasiahnúť.  A v tomto prípade nastupuje náš čajík Hapčí. Pomáha pri uvoľnení dýchania, nádche, kašli, nachladnutí alebo iných problémoch dýchacej sústavyV akútnom prípade je vhodné ho doplniť Serafinkovým detským sirupom. V prípade starších detí ho môžete doplniť Skorocelovým sirupom.

  1. Anjelikové byliny 

Táto zmes porciovaných čajov v sebe obsahuje predchádzajúcich 5 druhov - z každého po 4 kusy. V krabičke nájdete riešenie na každú boliestku svojho malého drobčeka. Vhodný je aj ako darček pre detičky alebo ich rodičov, ktorí ocenia to, že sa detičky môžu plnohodnotne vyvíjať, rozvíjať a objavovať svet okolo seba. A okrem toho budú rodičia šťastní, že je ich dieťatko spokojné a usmiate. 

Spríjemňujte si čas strávený so svojimi ratolesťami čo najviac. Nech môžete spoločné chvíle naplniť radosťou, úsmevom a láskou. Nech chvíľ, kedy sa budete trápiť, ako svojmu dieťatku pomôcť, je čo najmenej. 

Sme šťastní, že aj my môžeme prispieť k radosti a najmä zdraviu našich a vašich najmenších drobčekov.

Váš Serafin

Špeciálna bylinná kúra na opakované virózy, nádcha, kašeľ, hlieny, oslabená imunita.
Imunita detí - anjelská kúra
16,74€
Zdieľať
Jana Hluchá | Serafin byliny

Jana Hluchá

odborná poradkyňa, autorka
Vždy som sa zaujímala o bylinky a o to, ako môže príroda pomáhať nášmu zdraviu. Heslom, ktorým sa v živote riadim, je: Lekár lieči, príroda uzdravuje. A preto sa snažím prijímať všetku energiu, ktorú nám príroda poskytuje. Rada pomáham ostatným ľuďom. AjViac o autorovi
Napísať e-mail

Objaviť ďalšie témy

Potrebujete poradiť?