Objednávky, reklamácie, stav objednávok: 
+421 948 735 472 (po–pia 7:30–15:30)
Detoxikácia a očista organizmu prírodnou cestou

Detoxikácia a očista organizmu prírodnou cestou

18. január 2023

Je pre vás komplikované vyznať sa v bylinnej liečbe? Pripravili sme Anjelské kúry Serafin, ktoré Vám pomôžu s výberom. Sú presne poskladané z konkrétnych produktov, ktoré vám pomôžu na konkrétny zdravotný problém. To celé v súlade s liečebným konceptom Serafin. V tomto článku sa zameriame Anjelskú kúru čistiaca.

Kedy zahájiť očistu?

Vhodné obdobie pre očisty sú: keď ubúda mesiac, jar a potom obdobie neskorého leta (september). Rozhodne telu moc neprospievajú veľké očisty v zimnom období.

Očisty a byliny, ktoré sa na ne odporúčajú väčšinou pracujú v oblasti najväčších detoxikačných orgánov, ktorými sú pečeň a obličky. Tým dosahujeme i očisty krvi.

Očistu je tiež dobré zaradiť po dlhodobom užívaní liekov ako sú napríklad antibiotiká alebo niektoré druhy hormonálnych liekov či analgetík.

Pri očiste vždy upravte stravu, znížte psychický i fyzický výkon a skúste zaradiť do svojho programu nejaký typ uvoľnenia – meditácie. Vhodné sú tiež rôzne druhy očistných bylinných kúpeľov alebo masáže.

Pri očiste sú  vhodné i jednodenné pôsty, kedy sa snažíme piť dostatok tekutín, a to hlavne čistú vodu a bylinné čaje. K tomu pridáme pár orechov a trošku zeleno listej zeleniny.

Očistu prírodnou cestou môžete vyskúšať jednoducho vďaka konceptu Serafin.Anjelská kúra Čistiaca splňuje kritéria základnej očistnej kúry. Kúra obsahuje:

Bylinný čaj Čistiaci – obsiahnuté byliny detoxikujú pečeň, obličky aj krv. Nastavujú správnu črevnú  mikroflóru, harmonizujú hladinu tukov a cukrov v krvi.

Tinktúra z pupeňov Breza  – Breza patrí k jedným z najúčinnejších bylín v oblasti očisty tela. Čistí krv, odstraňuje kyslé soli usadené v tele, čistí kĺby, obličky i žlčník.

Prírodné kapsule Aloe C+ – vysoký obsah koncentrovaného výťažku z Aloe zaisťuje skvelé očistné schopnosti tohto prípravku. Aloe veľmi dobre pôsobí na očistu a regeneráciu čriev. V kombinácií s exotickým ovocím Camu Camu pôsobí veľmi dobre na posilnenie imunity a výživu čreva a buniek v tele.

Kapsuly, tinktúra a čaj sa užívajú každý deň.

Keďže sa jedná o ucelený KONCEPT SERAFIN, prípravky v ňom sa vzájomne podporujú, nie je treba mať obavy užívať ich všetky zároveň. Liečba tak bude úspešnejšia.

ANJELSKÁ KÚRA ČISTIACA je kontraindikovaná ľuďom, ktorí sú v liečbe chemoterapeutiky či imunosupresívy.

 

Špeciálna bylinná kúra na detox obličiek, pečene, lymfy.
Čistiaca - anjelská kúra
28,12€
Zdieľať
Aneta Benediktová | Serafin byliny

Aneta Benediktová

Poradca
Zakladateľka a odborná poradkyňa spoločnosti Serafin v Českej republike. Viac na www.anetabenediktova.cz

Objaviť ďalšie témy

Potrebujete poradiť?