Objednávky, reklamácie, stav objednávok: 
+421 948 735 472 (po–pia 7:30–15:30)
Bylinky na podporu otehotnenia - liečebná kúra

Bylinky na podporu otehotnenia - liečebná kúra

01. január 2022

Je pre vás komplikované vyznať sa v bylinnej liečbe? Pripravili sme Anjelské kúry Serafin, ktoré Vám pomôžu s výberom. Sú presne poskladané z konkrétnych produktov, ktoré vám pomôžu na konkrétny zdravotný problém. To celé v súlade s liečebným konceptom Serafin. V tomto článku sa zameriame Anjelskú kúru - Počatie (ženy).

Najčastejšími príčinami ženskej neplodnosti bývajú odsúvanie začiatku počatia do neskoršieho veku, dlhodobé užívanie hormonálnej antikoncepcie už od adolescentného obdobia, chronický stres, nekvalitná strava a nevyvážený jedálniček.

Ďalšími významnými vplyvmi neplodnosti sú rôzne ochorenia, ktorá spôsobujú zlú priechodnosť ciest pre pohlavné bunky, zlé vnútorné prostredie ženy. Sú to poruchy činnosti žliaz s vnútornou sekréciou, najmä štítnej žľazy, hypofýzy a nadobličiek.

 U mužov má silný vplyv na kvalitu a množstvo spermií životné prostredie, strava a stres. Neplodnosť môžu spôsobovať aj rôzne ochorenia ako zápaly semenníkov a prostaty, kŕčové žily v miešku a genetické poruchy.

Vyšetrenie neplodnosti

Pri neplodnosti je vždy dôležité vyšetrenie oboch partnerov. Pokiaľ sa jedná o neplodnosť spôsobenú tvorbou nekvalitných pohlavných buniek, zlým vnútorným prostredím, hormonálnej dysbalancie alebo zlým životným štýlom vrátane stresu, tak sa priamo ponúka prírodná forma riešenia.

Práve na tieto problémy sme zostavili Anjelskú kúru Počatie, ktorá upravuje funkcie ženských pohlavných orgánov a harmonizuje hormonálnu hladinu. Kúra obsahuje:

Bylinný čaj Počatie– obsiahnuté  byliny regenerujú a harmonizujú maternicu, vajcovody a vaječníky. Znižujú zápaly, upravujú hormonálne funkcie.

Tinktúra z pupeňov Jarabina vtáčia - obsahuje prírodné fytoestrogény, čo sú látky, ktoré podporujú organizmus pri jeho prirodzenej tvorbe ženských pohlavných hormónov.

Prírodné kapsuly Femina Happy – obsiahnuté  byliny , vitamíny a minerály podporujú dozrievanie pohlavných buniek, upravujú menštruáciu, harmonizujú hladiny hormónov, uvoľňujú psychiku.

Kapsuly, tinktúra i čaj sa užívajú každý deň.

Keďže sa jedná o ucelený KONCEPT SERAFIN, prípravky v ňom sa vzájomne podporujú, nie je treba mať obavy ich užívať všetky naraz. Liečba tak bude účinnejšia.

ANJELSKÁ KÚRA POČATIE je kontraindikovaná ľuďom, ktorí sú v liečbe chemoterapeutiky či imunosupresívy. Nie je vhodná pre mužov.

Špeciálna bylinná kúra na neplodnosť, maternicu, hormonálnu nerovnováhu, vaječníky.
Počatie (ženy) - anjelská kúra
27,31€
Zdieľať
Aneta Benediktová | Serafin byliny

Aneta Benediktová

Poradca
Zakladateľka a odborná poradkyňa spoločnosti Serafin v Českej republike. Viac na www.anetabenediktova.cz

Objaviť ďalšie témy

Potrebujete poradiť?