Objednávky, reklamácie, stav objednávok: 
+421 948 735 472 (po–pia 7:30–15:30)
Kontakt

Firemná predajňa SERAFIN v Žiline

Táto predajňa ponúka kompletný sortiment výrobkov Serafin

Navigovať do predajne
J.M.Geromettu 146/1, Žilina
Po – Pia: 08:30 - 17:00
So–Ne: zatvorené
Objednať sa na poradenstvo

Serafin – prírodné produkty, s.r.o.

Fakturačné údaje:

Okružná 236, Čadca, 022 01

IČ: 46381881

IČDPH: SK2023353805

Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č.: 55485/L

IBAN SK56 7500 0000 0040 1463 2322

Serafin zakúpite po celom Slovensku vo vybraných predajniach

Hľadať predajne

Náš tím

Květina | Serafin byliny

Leoš Sitta

Zakladateľ spoločnosti, obchodný manažér
Leoš Sitta | Serafin byliny
Leoš je vizionár a do firmy vždy prináša nové nápady a postupy. Jeho manažérske a obchodné zručnosti posúvajú našu spoločnosť vpred. Rád komunikuje s ľuďmi, čo využíva najmä v obchode. Voľný čas trávi so svojou rodinou. Nepohrdne žiadnym dobrým jedlom. Má rád rôzne čaje, ale najradšej si ich vychutná s lyžičkou medu.

Martin Ovčačík

Konateľ spoločnost
Martin Ovčačík | Serafin byliny
Martin sa stará o chod celej spoločnosti. Je veľmi pracovitý, rád komunikuje s ľuďmi a prináša nové nápady. Vo voľnom čase sa venuje najmä svojej rodine, s ktorou trávi čas rôznymi aktivitami - predovšetkým športom a cestovaním. Keď je toho v práci veľa, rád siahne po čajovom koncentráte Stres a vyčerpanie.

Marek Lysonek

Obchodný manažér
Marek Lysonek | Serafin byliny
Usmiaty, s dobrou náladou a vždy ochotný pomôcť, to je náš Marek. Stará sa o spokojnosť našich odberateľov a o technické zabezpečenie celej spoločnosti. Okrem odberateľov sa venuje svojmu obchodu so zdravou výživou, v ktorom získava množstvo skúseností potrebných pre svoju prácu. Voľný čas rád trávi s rodinou alebo v prírode na bicykli. Každodenným verným priateľom na cestách ale aj v domácej lekárničke je tinktúra Kapucína.

Jana Hluchá

Odborná poradkyňa, iridologička
Jana Hluchá | Serafin byliny
Janka vám s láskou vždy poradí a kúru určí priamo na mieru. Venuje sa Irisdiagnostike, ktorú aplikuje pri diagnostikách v praxi. Veľmi rada sa neustále učí niečo nové a rozširuje obzory vo svojom odbore. Vo voľnom čase trávi veľa chvíľ v prírode, pohybom a najmä so svojou rodinou. V domácej lekárničke má obsiahnuté veľké množstvo našich produktov, no najradšej má čaj Bystrá myseľ, kapsuly Multiserafin a pre deti Serafínkov detský sirup. Facebooková stránka

Potrebujete poradiť?